Šlágr! Do Bohumína dorazí lídr z Polanky

Na interesantní souboj ve fotbalové divizi F dojde v neděli od 16:30 h v bohumínském areálu Pavla Srnička za parkem. V duelu na jaře ještě neporažených mužstev vyzve domácí Bospor aktuálního lídra tabulky z Polanky. Asi se nedají čekat gólové hody, protože na sebe narazí dvě nejlepší obrany v celé soutěži, takže každá i sebemenší chyba může být jazýčkem na vahách při cestě za vítězstvím.

Bohumínský celek po jarním bezbrankovém startu s Rýmařovem a výhře 4:0 v Heřmanicích v dalších dvou duelech znovu remizoval – doma 2:2 s Frenštátem a pak podruhé na jaře 0:0 na půdě silného a ambiciózního Bílovce. „Bod z těžkého utkání, které se hrálo ve složitých klimatických podmínkách, asi bereme, ale už by to chtělo víc. Remíz je příliš, scházejí mi výhry. Potřebovali bychom tuhle naši šňůru protáhnout hlavně tříbodovými zisky,“ uvědomoval si trenér Bosporu Martin Špička.

Na rozdíl od minulého duelu by měl mít znovu k dispozici útočníka Milana Halašku. „Ofenzivní část je zatím pro nás pořád problémem. I v Bílovci jsme měli po většinu zápasu značnou územní převahu, jenže chybělo její vyjádření. Předfinální a koncová část akcí zatím skřípe, chce to ještě víc odvahy a vůle při práci v šestnáctce i kolem ní,“ konstatoval kouč bohumínského celku.

Bospor v 17 odehraných zápasech inkasoval šestnáctkrát, vedoucí Polanka dostala v 18 duelech jen 13 branek. Bez gólů skončila i středeční dohrávka lídra v Novém Jičíně. Tým kolem zkušeného Radka Coufala teď vede divizi F o tři body před Frýdlantem, který má zápas k dobru, v roce 2022 polanecký celek zaznamenal zatím tři výhry a dvě remízy. „Známe se, víme, co od zápasu čekat. Bude to těžký střet, ale v naší vyrovnané soutěži není nikdo neporazitelný,“ dodal Martin Špička.

Fotbalová prvomájová oslava propukne na hřišti za parkem v 16:30 hodin. Hlavním arbitrem duelu devátého celku tabulky s prvním bude Lubomír Habermann z Rudy nad Moravou.

Comments are closed.