Bospor zahájil přípravu (skoro) kompletní

Po 17 dnech pauzy se znovu rozjela příprava mužů Bosporu na novou divizní sezónu. Los soutěže, startující o druhém srpnovém víkendu, se dozvědí svěřenci trenéra Martina Špičky v pondělí 13. července, brzy by měl být znám soupeř pro 1. kolo MOL Cupu (16. srpna). Teď ale hráči usilovně makají na tom, aby se jim očekávaný začátek soutěže povedl co nejlépe.

První trénink byl v plánu ve středu 8. července a tým se sešel za hustého deště na trávníku hřiště Fotbalového areálu Pavla Srnička skoro kompletní. Scházel jen kapitán Roman Košťál, který si ještě užíval dovolené, a trochu nečekaně i Jan Jesch. „Mrzí mě to, bohužel Honza projevil zájem odejít do Nového Jičína. Zřejmě si tolik nevěřil při konkurenci v záloze, chtěl pravidelně hrát. Kluby se už dohodly,“ řekl kouč Martin Špička.

S připraveností hráčů byl spokojen. „Nikdo nic neflákal, hned první trénink měl vysoké tempo a v perfektním světle se jeví i noví kluci, Ondrové Strojek a Václavíček,“ usmál se kouč, který měl k dispozici na zahajovacím tréninku 16 hráčů a 3 brankáře včetně Michala Štefky z Interu Petrovice, jenž se momentálně s týmem Bosporu připravuje.

„Tréninky budou pestré, dvakrát bychom chtěli vyrazit také na beachvolejbalový kurt, využijeme i bazén,“ doplnil trenér. V sobotu 11. července čeká jeho svěřence rovněž první přípravný duel na trávníku petrovické Lokomotivy od 10:30 h, ve středu od 17:30 h bude Bospor hostit další celek z Petrovic, tentokrát Inter. „Zatím ještě hledáme soupeře pro generálku o prvním srpnovém víkendu,“ připustil jedinou potíž Martin Špička.

Comments are closed.