Všechny týmy Bosporu ve 20. týdnu doma!

Fanoušci fotbalu v Bohumíně si ve 20. kalendářním týdnu roku 2019 musejí přijít na své. Na domácím hřišti se představí všechny týmy, které FK Bospor má přihlášeny do soutěží FAČR. V pondělí zahajuje seriál zápasů mladší přípravka, v neděli sérii osmi duelů zakončí muži.

Ve Fotbalovém areálu Pavla Srnička za parkem bude od pondělí do neděle živo. Kromě řady tréninkových jednotek dojde i na mistrovské zápasy, takže správce hřišť Jiří Petr bude mít co dělat, aby při očekávaném ne moc přívětivém počasí měl trávník na obou hřištích v jeho obvykle precizním stavu.

Hned v pondělí 13. června vstupuje do bojů mladší přípravka, která se utká od 17 h s MFK Karviná A, o půl hodiny později změří síly s Orlovou a o dalších 30 minut později čeká borce z Bohumína duel s Baníkem Albrechtice. Ve čtvrtek pak starší přípravka Bosporu hraje od 17 hodin se Slovanem Horní Žukov.

Další duely přijdou na řadu o víkendu. V sobotu 18. května se od 10 h utká tým starších žáků s Petřvaldem a jejich mladší spoluhráči si to rozdají od 11:45 h. Ve 14 h přijde na řadu duel dorostu s Bystřicí a souboje mládežnických celků završí v neděli do 10 h střetnutí okresního přeboru mladších žáků, ve kterém Bospor B hostí Internacionál Petrovice.

Týden plný fotbalu za parkem završí prestižní zápas Moravskoslezské divize E, v němž se muži Bosporu poměří v neděli od 17 h s jedním z favoritů na postup do MSFL, celkem 1. Beskydský FK Frýdlant nad Ostravicí, který vede Bohumíňák Martin Šrámek.

Comments are closed.