Bospor chce protáhnout vítěznou sérii

Bohumínské fotbalisty čeká předposlední domácí zápas podzimu, kdy v neděli 29. října budou za parkem hostit Břidličnou. Bospor nabudily dvě výhry v řadě a tým by rád sérii prodloužil i v duelu proti aktuálně čtrnáctému celku divize F. Recept hledá kouč Martin Špička v předešlém domácím střetnutí proti Frenštátu, který jeho svěřenci přestříleli 4:0.

„I když je každé utkání jiné, jistá podoba by tam být mohla. Znovu zřejmě budeme bušit do velmi pozorné obrany soupeře, který bude hrozit z brejků. Minule se nám povedla až druhá půle, kdy se stupňoval náš tlak, takže teď bychom rádi vlétli na soupeře od začátku,“ uvedl kouč bohumínských fotbalistů Martin Špička a doufal, že se umoudří počasí, aby se hrálo na kvalitním terénu.

Aktuálně je v tabulce čtvrté nejvyšší soutěže Bospor na sedmém místě. Pomohla mu k tomu i dost ceněná výhra 1:0 v minulém kole ve Valašském Meziříčí. „Byl to hrozně důležitý zápas, vítězství nás odpoutalo od dolní části tabulky. Šli jsme za ním cílevědomě a systematicky, domácím jsme toho příliš nedovolili. Směrem dozadu to byl povedený duel,“ usmál se kouč.

Jeho svěřenci tak už 214 minut v řadě nedostali gól a i tuhle šňůru by v neděli rádi prodloužili. „Je to prostě základ. Doma ovšem musíme přidat i nadstavbu v podobě nápadité ofenzivy. První třetina sezóny se nám nepovedla podle představ, a tak našim fanouškům dost dlužíme. Je čas to splácet,“ jen dodal Martin Špička. Duel začíná v 14:30 hodin a řídit jej bude sudí Jiří Pavlica ze Vsetína.

Comments are closed.