Bospor zahájil přípravu jednoznačným vítězstvím

Další fáze zimní přípravy před březnovým pokračování divize se rozjela, muži Bosporu do úvodního tréninkového duelu vlétli přitom hodně rázně. Na umělé trávě v Horní Suché porazili domácí celek poměrně přesvědčivě 5:0, když mezi střelce se dvakrát zapsal útočník Lukáš Príbela, po jedné trefě zaznamenali Martin Sporysz, Ondřej Kubík a Petr Bloksch.

Jedinou novou tváří v sestavě Bosporu byl Polák Kamil Piekoś, kterého realizační tým testoval na hrotu útoku. V dalším přípravném zápase se svěřenci trenéra Martina Špičky představí ve středu 15. února proti lídrovi krajského přeboru Řepištím, hrát se bude na umělé trávě v Orlové od 17 hodin.

SK Horní Suchá – FK Bospor Bohumín 0:5, branky Bosporu: Príbela 2, Sporysz, Kubík, Bloksch. Sestava Bosporu – 1. poločas: Chvěja – Václavíček, Košťál, Jan Kodeš – Palej, Strojek, Bloksch, Sporysz, Kubík – Halaška, Piekoś. Sestava Bosporu – 2. poločas: Chvěja – Kubík, Košťál, Strojek – Palej, Bloksch, Cieslar, Malysz, Ferenc – Príbela, Piekoś.