Bospor by rád dál naděloval, dorazí ale Frenštát

Velikonoční nadílku si připravili muži Bosporu už s týdenním předstihem, když zvítězili 4:0 na hřišti Heřmanic. Vůbec by jim ale nevadilo, pokud by se jim něco podobného povedlo i v neděli 17. dubna, kdy od 16 hodin na hřišti za parkem přivítají sousedy v tabulce, fotbalisty Frenštátu.

„To bude jiný zápas,“ tušil trenér divizního týmu Bosporu Martin Špička. Své svěřence za výkon v Heřmanicích pochválil, protože Bohumíňáci kráčeli za výhrou naprosto suverénně. „Dařilo se nám soupeři skoro nepůjčovat míč, měli jsme spoustu šancí a mohli ještě pět šest gólů přidat. Koncovka byl snad jediným problémem, přesto by nám čtyři trefy mohly zvýšit sebevědomí,“ dodal.

V Heřmanicích už naskočil na část zápasu uzdravený Vojtěch Malysz, chyběl naopak Dominik Palej, který si léčil drobné zranění. „Pokud se něco výjimečného nestane, měli bychom na nedělní utkání být konečně zase kompletní,“ spokojeně konstatoval Martin Špička. Půjde totiž o vyrovnaný souboj aktuálně osmého Bosporu s devátým Frenštátem, obě mužstva od sebe dělí v tabulce jen skóre.

Frenštát v minulém kole porazil silný Rýmařov 3:0. „Hosté nebyli kompletní, navíc hráli celý druhý poločas v desíti a dvě branky inkasovali v závěru. Přesto má náš soupeř velmi dobře trénovaný tým se zajímavými hráči ve svém středu. Pokud chceme poskočit tabulkou výš, tak však musíme výhru z Heřmanic doma potvrdit. Navíc máme dluh u fanoušků, za parkem nám to v této sezóně moc nešlo, tak to chceme napravit,“ dodal trenér bohumínských fotbalistů.

Zápas začíná v 16 hodin a jako hlavní jej bude řídit sudí Jan Krupa z Bystřice nad Olší. Vstupné platí jen dospělí muži a stojí padesátikorunu.

Comments are closed.