Přípravka Bosporu se v OC neztratila

Mladší přípravka má za sebou další cennou zkušenost, když se zúčastnila letošního ročníku Ondrášovka cupu. Jedná se o celorepublikový turnaj, který pořádá FAČR. Svěřencům kouče Petra Bijoka se povedlo postoupit z prvního regionálního kvalifikačního turnaje do dalšího pokračování, a byť tam pouť týmu skončila, kluci si zápolení pořádně užili.

Bosporácká mladší přípravka vyrazila nejprve v polovině září do Brušperku. Po náročných bojích v pěti utkáních (hráno 1×20 min.) se družstvu podařilo získat právo startu i o týden později na regionálním kvalifikačním turnaji ve Frýdku-Místku. Kromě domácího týmu se jej účastnila i družstva z Hlučína, Poruby, Budišova nad Budišovkou a Valašského Meziříčí.

„Turnaj se odehrál v dobře organizovaném a rychlém sledu. Kluci zvládli pět utkání a ostudu rozhodně neudělali,“ uvedl trenér Petr Bijok. Jeho svěřenci sehráli hodně napínavé utkání s Hlučínem, kdy vedli 2:1, pak prohrávali 2:5, aby si nakonec čtyřmi góly v řadě zajistili cenné vítězství. „Sice do dalších kol už nepostupujeme, ale i tak to byl zážitek. Všem patří velké poděkování, hráčům a samozřejmě rodičům, kteří museli kluky omluvit ze školy a sami si zařídili volno,“ dodal trenér.

Comments are closed.