Mladší přípravka v Petřkovicích nezklamala

První turnaj v nové sezoně má za sebou také družstvo mladší přípravky, které se v neděli 8. září zúčastnilo klání v rámci Dne s Baníčky. V Petřkovicích spolu bojovalo devět družstev a celek FK Bospor zakončil turnaj s bilancí tří výher, jedné remízy a čtyř porážek, byť se tentokrát nehrálo na body ani skóre, ale šlo o čistou radost ze hry.

Zápolilo se na dvou hřištích na 1×10 minut, turnaj měl spád a bohumínské družstvo, tvořené samými kluky a jednou slečnou, si zahrálo opravdu do sytosti. Bez prohry turnaj absolvoval celek Górniku Zabrze. „Naši borci předvedli spoustu pěkných akcí, zakončených góly, dvakrát jsme udrželi nulu a k vidění byly krásné individuální výkony. Za odměnu družstvo získali velký plakát týmu Baníku a možnost navštívit zdarma ligového utkání s Českými Budějovicemi,“ uvedl šéftrenér mládeže FK Bospor Petr Bijok.

K organizaci turnaje i přístupu malých bohumínských fotbalových nadějí měl jen slova chvály. „Hlavní pořadatel Roman Holiš se asi celou noc modlil a pomohlo to, protože v osm hodin přestalo pršet a celý turnaj vyšel dle představ. Poděkování patří i všem rodičům a hráčům. I přes nepřízeň počasí všichni dorazili bez omluvy a odehráli maximální počet minut,“ dodal Petr Bijok.

Comments are closed.