Sezóna jde do finiše, teď s Opavou B

Třemi výhrami v řadě nabuzení fotbalisté Bosporu přivítají první červnovou neděli na domácím hřišti záložník tým Slezského FC Opava. Duel s týmem, který přezimoval v čele tabulky, ale během jara ztratil šanci bojovat o postup, začíná ve Fotbalovém areálu Pavla Srnička za parkem dnes v 17 hodin.

„Asi nejpozitivnějším z posledního zápasu ve Vsetíně byl fakt, že jsme znovu dokázali obrátit skóre nepříznivě se vyvíjejícího zápasu,“ potvrdil asistent trenéra fotbalového Bosporu Patrik Poštulka. A nebylo to poprvé, Bohumíňáci jsou doslova mistry obratů! Vždyť dokázali na svou stranu během jara zvrátit pět duelů, ve kterých prohrávali. Ke třem bodům tak doputovali v Přerově, v Heřmanicích, na HFK Olomouc, doma s Dětmarovicemi a teď i ve Vsetíně, byť se duel nevyvíjel podle jejich představ a gólově měl navrch nejdříve soupeř.

Potvrdilo se Bospor je navíc nesmírně produktivní. „Hrajeme ofenzivně, máme na to hráče,“ uvedl předseda klubu Lukáš Fluxa. Bohumínský tým je s 61 vstřelenými góly momentálně druhý nejproduktivnější v Moravskoslezské divizi E, lepší jsou jen Hranice (64 branek). „Je to asi ta nejlepší pozvánka pro fanoušky, protože v našich zápasech padá gólů fakt hodně. Bohužel i do naší brány, ale na odstranění tohoto neduhu se snažíme pracovat,“ dodal.

Bosporu nyní patří osmá příčka v tabulce, Opava B je čtvrtá, ovšem celky od sebe v tabulce čtvrté nejvyšší soutěže dělí pouze čtyři body. Utkání bude řídit Jan Zapletal z Prusinovic.

Comments are closed.