Na Nový Jičín už i s Milanem Halaškou

Po dvou výhrách v řadě nezvládli muži Bosporu koncovku minulého zápasu v Hranicích, a tak mají v nedělním duelu s Novým Jičínem, který má výkop v 16:30 hodin, co napravovat. Fanoušci se kromě dobrého fotbalu i tradičně výborného občerstvení mohou asi těšit i na jeden velký návrat, do zápasu by mohl naskočit i uzdravený střelec Milan Halaška.

Půjde o souboj týmů z horní poloviny tabulky divize E. Nový Jičín sice přezimoval na čelních příčkách, jenže v zimě přišel o několik opor a propadl se na aktuální čtvrté místo. Bospor je teď sedmý, pět bodů za nedělním rivalem. „Škoda minulého zápasu. Kdybychom si z Hranic přivezli body, určitě bychom měli sebevědomí vyšší, jenže asi jsme se tam dostali do vedení moc brzy, a pak přišlo uspokojení. Proto je co napravovat,“ uvedl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka a dodal, že týmu se pomalu vyprazdňuje poměrně rozsáhlá marodka.

Po dlouhých měsících se alespoň na pár minut vrátil na hřiště právě v minulém kole Milan Halaška. Na podzim suverénně nejlepší střelec Bohumína s 12 přesnými zásahy musel po velkých komplikacích po původně banálním operačním zákroku vynechat úvod jara, takže se bude teprve dostávat do formy. „Dlouhodobě nám tak už scházejí jen Richard Vaclík, který pořád nemůže trénovat na plno, a pravidelné rehabilitaci v Bohumínské městské nemocnici se po zranění kolena věnuje i René Švancer,“ doplnil trenér Martin Špička, který byl rád, že se bude moci opřít o Halaškovy góly: „Věřím, že se do toho brzy dostane a branky přijdou.“

Duel bohumínského Bosporu s Novým Jičínem začíná v neděli v 16:30 hodin, řídit jej bude Adam Slováček z Kroměříže. Muži platí u vstupu 40 korun za lístek, ženy i dětí mohou na fotbal do areálu Pavla Srnička za parkem vyrazit zdarma.

Comments are closed.