Bospor i fanoušky čekají v závěru podzimu změny

Poslední dvě utkání podzimní části Moravskoslezské divize E odehrají muži Bosporu v jiných termínech, než bylo původně stanoveno. Nedělní duel se Šumperkem ještě proběhne v původním datu a čase, ovšem z technických důvodů bude otevřen pouze vstup z Janáčovy ulice, průchod parkem zůstane tentokrát uzavřený.

Na vině je akutní nedostatek pořadatelů. „Bohužel situaci nemůžeme teď narychlo vyřešit. Tímto apeluji na případné zájemce, kteří by byli při organizaci zápasů na jaře ochotni za drobnou úplatu pomoci, aby se ozvali na klubový email. Moc rádi je mezi sebou uvítáme,“ uvedl předseda FK Bospor Lukáš Fluxa.

Předposlední zápas sezóny měl hrát Bospor v neděli 4. listopadu dopoledne v Ústí u Hranic, domácí tým však přesunul duel na sobotu 3. listopadu, výkop bude v 13:00 h. A mění se i termín podzimní derniéry. Proti Bruntálu nastoupí Bohumíňáci doma už v sobotu 10. listopadu od 14 h, původně se mělo hrát v neděli. „Zvažujeme také možnost, že na jaře bychom zkusili hrát doma v sobotu,“ doplnil Lukáš Fluxa.

Comments are closed.