Splní Bospor pětigólovou normu i potřetí?

Dva zápasy doma, dvakrát stejná výhra 5:1! Muži Bosporu zatím na domácím pažitu v této sezóně vládnou, k divizním výhrám by se ostatně dalo ještě připočítat i pohárové vyřazení třetiligového Hlučína (2:0). Teď ale v neděli do Bohumína dorazí notně posílené Hranice, kterým s devíti body patří 7. příčka v tabulce.

„Žádný zápas v divizi snadný není, ale teď jsme se o síle soupeře navíc přesvědčili také v poháru, kdy jsme právě v Hranicích padli, a domácí zahodili ještě i hromadu šancí. Proti loňské sezóně se jejich mužstvo zvedlo,“ potvrdil předseda FK Bospor Lukáš Fluxa a dodal, že by ale tým chtěl navázat na povedené domácí zápasy.

Ostatně ani v minulém kole Bohumíňáci nezklamali venku, v Dětmarovicích vyválčili bod, přestože už prohrávali o dvě branky. „Výkon špatný nebyl, máme určitě na čem stavět,“ řekl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka, který v pátek zaznamenal také svůj životní přestup, když vstoupil do svazku manželského s jeho vyvolenou Janou.

Bohumínské mužstvo, které je v tabulce čtvrté nejvyšší soutěže se sedmi body na dvanácté pozici, jakoby konečně ustálilo základní sestavu a hráči už z loňska vědí, že právě domácí zápasy budou nesmírně důležité. „Pokud budeme vítězit na svém trávníku, bude to klidná sezóna,“ dodal i předseda klubu. Duel s Hranicemi začíná na hřišti za parkem v 15:30 hodin, řídí jej Pavel Pospíšil z Přerova.

Comments are closed.