Bospor čeká domácí premiéra sezóny

Po cenném pohárovém skalpu Hlučína a porážce v úvodním divizním duelu sezóny v Havířově čeká teď na fotbalisty Bosporu první zápas nového ročníku čtvrté nejvyšší soutěže na domácím hřišti. Soupeřem bohumínského mužstva bude nováček 1. FC Viktorie Přerov, duel se hraje v neděli od 17 hodin v areálu Pavla Srnička za parkem.

„Potřebujeme se výsledkově chytit, abychom nezažili obdobně nepovedený start do sezóny jako právě před rokem. Pak nás navíc ještě čekají dva zápasy ve Slavičíně a v Kozlovicích, kde bude hodně těžké, a ve středu hrajeme také pohár v Hranicích,“ rekapituloval náročný program předseda klubu Lukáš Fluxa.

Bospor rozhodně nechce podceňovat ani duel 1. kola MOL Cupu v Hranicích, kde se svěřenci trenéra Martina Špičky představí ve středu 15. srpna od 18 h. „Lepší z této dvojice bude pak v osudí i s prvoligovými týmy, takže by přicházel do úvahy atraktivní soupeř v dalším kole. Proto také tam budeme chtít uspět,“ usmál se Lukáš Fluxa.

Před nedělním soubojem stále visí otazník nad startem Jakuba Padýcha a Dominika Paleje. Duel v Havířově pro potíže s třísly nedohrál ani Richard Vaclík. „Asi až v den zápasu se rozhodne o složení sestavy. Výhodou je, že další týden s námi odtrénoval novic Marek Lišaník, jeho přínos by měl být čím dál větší,“ dodal předseda.

Do sezóny nevstoupil šťastně ani nedělní soupeř Bohumíňáků, přerovská Viktorie po ročním pobytu v krajském přeboru doma začala divizní ročník porážkou 0:1 se silným Slavičínem. Duel bude rozhodovat Stanislav Volek z Pozděchova, vstupné je nově ve výši 40 Kč, ženy a děti do 15 let neplatí.

Comments are closed.