Domácí hattrick zakončí Bospor proti Vsetínu

Třetí domácí zápas v řadě a zatím dva plné bodové zisky. Fotbalisty Bosporu čeká v neděli od 15 h souboj se zatím nejhůře útočícím celkem Moravskoslezské divize E ze Vsetína. V duelu nováčků jsou Bohumíňáci mírným favoritem, protože v tabulce jsou už sedmí, šest pozic před valašským protivníkem.

„Vůbec to však neznamená, že bychom dopředu měli něco vyhráno,“ uvedl asistent trenéra Bosporu Martin Kempný a pokračoval: „Žádný zápas v soutěži není předem jasný. Alespoň to u hráčů nebude svádět k podceňování, jdeme do utkání naprosto stejně, jako bychom hráli s lídrem tabulky.“

Drobné zdravotní trable teď trápí Marka Jakubova a Jaroslava Kubinského, kteří se zřejmě v utkání neobjeví. „Ale zbytek týmu tvrdě maká a je nabuzený zvládnout i ten třetí domácí zápas v řadě,“ doplnil Martin Kempný. Bospor doma zdolal v dohrávce Opavu B 2:0 a minulou neděli rozdrtil Frýdlant 4:0. Když se k tomu připočítá ještě i předcházející výhra v Hranicích 2:1, jsou Bohumínští už tři zápasy stoprocentní.

Utkání začíná ve Fotbalovém areálu Pavla Srnička za parkem v 15 hodin, řídí jej Pavel Pospíšil z Přerova. Vstupenka stojí 30 Kč, děti a ženy neplatí.

Comments are closed.