Bospor si chce udobřit fotbalové fanoušky

Poslední divizní vystoupení fotbalistů Bosporu na hřišti v Novém Jičíně se nepovedlo, a tak mužstvo kouče Martina Špičky by si rádo udobřilo fanoušky. Ideální příležitost předvést kvalitní výkon budou mít Bohumíňáci v neděli od 15.30 hodin, kdy za parkem hostí Beskyd Frenštát pod Radhoštěm.

Bospor po minulé porážce 1:2 klesnul na 5. místo divizní tabulky, jeho soupeř je aktuálně až desátý. „Soutěž je však extrémně vyrovnaná, jedno klopýtnutí znamená vždycky rychlý propad dolů. V sezóně jsme si už ale vybrali dvě slabší chvilky, a to je dost. Proti Frenštátu si selhání nemůžeme dovolit. Proti minulému utkání je třeba předvést kvalitnější výkon a hlavně se na hřiště musíme jít porvat. V Novém Jičíně se mi zdálo, jako bychom si jenom přijeli zahrát fotbal, a to nestačilo,“ řekl kouč.

Bohužel tým provázejí zdravotní problémy opor. Kvůli svalovým potížím pauzírovali útočníci Jakub Padých s Lukášem Príbelou, bolavá kyčel zamezila ve startu Ondřeji Strojkovi a sotva po doléčení bez pořádného tréninku museli na trávník Milan Halaška nebo Ondřej Kubík. „Kvůli zraněním a nemocem nebyl ideální ani tréninkový proces, ale snad se to bude v dalších týdnech zlepšovat. Přece jen těch zdravotních komplikací bylo v poslední době až až,“ pokrčil rameny Martin Špička.

Bohužel výpadky neminuly ani organizační strukturu klubu, a tak bude tentokrát výjimečně v provozu vstup pouze z Janáčkovy ulice, brána z parku bude kvůli nedostatku pořadatelů uzavřena. Zápas s Frenštátem má v neděli výkop v 15.30 hodin, řídit jej bude Paskal Trigas z Ostravy.

Comments are closed.