Benjamínci řádí, Bospor získal ocenění

Naplno se už do sezóny vrhli také nejmladší benjamínci, kteří budou bojovat v soutěži mladších přípravek. V minulém týdnu je čekaly dva zajímavé zápasy s atraktivními soupeři, navíc v rámci čtvrtečního duelu čekalo na představitele klubu i jedno malé překvapení – šéftrenér Petr Bijok si převzal ocenění Okresního fotbalového svazu za kvalitní práci s mládeží.

I když ještě mladší přípravka není úplně kompletní, naši talenti se s vervou sobě vlastní vrhli do svých měření sil. „V minulém týdnu odehráli ve středu přípravný zápas proti akademii FC Baník Ostrava-Radvanice, o den později jsme si potom odskočili k ligistům na MFK Karviná. Obě utkání přinesla spousty branek, snahy o perfektní kličky či střely, a především radost z fotbalu,“ uvedl kouč mladší přípravky Petr Bijok.

Součástí utkání v Karviné bylo i předání Ocenění za dobrou práci s mládeží pro FK Bospor Bohumín. „Velký dík patří všem členům vedení a hlavně trenérům, kteří svůj volný čas věnují právě našim mladým fotbalistům a fotbalistkám. Snažíme se to dělat, jak nejlépe umíme, všem velká poklona,“ dodal šéftrenér mládeže Petr Bijok.

Comments are closed.