Muži chtějí splatit svůj dluh u fanoušků

Hodně mizerný začátek nového ročníku Moravskoslezské divize F mají za sebou muži Bosporu. Po dvou porážkách s rezervami Opavy a Třince hodlají v sobotním duelu s Valašským Meziříčím dokázat, že cílem klubu nebylo hrát na dně tabulky, na kterém se po zpackaném úvodu podzimu svěřenci trenéra Martina Špičky ocitli.

Ale ani třetí duel ale nebude snadný. Do Fotbalového areálu Pavla Srnička za parkem míří tým Valašského Meziříčí, který poslední dvě sezóny strávil v MSFL. Loni sice Valaši ve třetí lize ani jednou nevyhráli, po sezóně však naprosto obměnili tým. Na lavičku se po 24 letech vrátil zkušený kouč Pavel Hajný, který je ve městě na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy léta doma. Po úvodní remíze v Havířově před týdnem Valmez deklasoval Bruntál 4:0.

„Teď už fakt není na co čekat, potřebujeme zabodovat. Po fatálním výkonu proti výbornému béčku Opavy jsme sice předvedli lepší fotbal v Třinci, ale zahodili jsme šance a naopak naše chyby darovaly soupeři výhru. Po domácí debaklu máme u našich fanoušků dluh a přišel čas ho splatit,“ konstatoval asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka.

Bohumíňáci v úvodním utkání sezóny prohráli s Opavou B vysoko 1:6, z řady šancí pak před týdnem nevyužili ani jednou a i v Třinci podlehli tamní rezervě druholigového celku 0:2. Zatím jsou tak v tabulce spolu s Bruntálem poslední bez zisku bodu. Souboj s Valašským Meziříčím má v sobotu výkop v 16:30 hodin a řídit jej bude Radek Svoboda z Mohelnice.

Comments are closed.