Bohumín Junior Cup ovládla MŠK Žilina

Ve sportovní hale Bospor se konal pro naši starší přípravku fotbalový svátek. V prestižním turnaji druhého ročníku Bohumín Junior Cup 2019 totiž čekali naše borce soupeři hrající první nebo druhé ligy v České a Slovenské republice. Pozvání přijaly týmy Vítkovic, AS Trenčín, SFC Opava, Fotbal Třinec, MFK Karviná a MŠK Žilina.

Turnaj byl specifický tím, že se hrál na 2 hřištích zároveň. Každý tým si tak vyzkoušel tři zápasy na klasickém halovém povrchu a tři duely i na umělé trávě. Už samotné střídání povrchů tedy otestovalo dovednosti hráčů, kteří to neměli vůbec jednoduché. Turnaj byl také uspořádán pouze pro 7 týmů, takže družstva hrála někdy i čtyři zápasy za sebou, což bylo velice náročné.

Naši hráči si tedy Bohumín Junior Cup 2019 užili se vší parádou. Je to pro ně velká motivace do další práce. I proti takovým soupeřům se našim hráčům dařily kličky v soubojích 1v1, na čemž si zakládáme. Povedlo se i pár pěkných akcí.

Ještě jednou děkujeme klubu za organizaci turnaje a podporu mládeže. a také ostatním soupeřům, že k nám do Bohumína vážili cestu.

Konečné umístění:
1. místo  – MŠK Žilina
2. místo  – MFK Karviná
3. místo  – Fotbal Třinec
4. místo  – SFC Opava
5. místo  – AS Trenčín
6. místo  – FK Bospor Bohumín
7. místo  – MFK Vítkovice

Fotogalerie zde:
https://www.facebook.com/fkbosporbohumin/posts/2319598021424341

 

Comments are closed.