Bospor bude hrát šest přípravných duelů

Podzimní sezóna Moravskoslezské divize E skončila a jeden by si mohl myslet, že se fotbal ukládá k zimnímu spánku. Jenže to zdaleka neplatí! Vedení FK Bospor pracuje horečnatě na tom, aby byl dotažen finální plán zimní přípravy. Jisté už i je, že lodivod Martin Špička by se svými svěřenci chtěl odehrát šest přípravných duelů.

Stěžejní body termínového kalendáře jsou známy, například kondiční soustředění je v plánu od 31. ledna do 3. února. Bospor letos vynechá zimní turnaj ve Vratimově, kde úspěšně bojoval po minulé dva roky, do přípravných utkání tedy Bohumíňáci poprvé vstoupí v sobotu 9. února, kdy se představí na umělé trávě v Bílovci proti tamnímu účastníku krajského přeboru (po podzimu 7. místo).

Následně ve středu 13. února si Bospor zahraje „divizní derby“ s Heřmanicemi na umělé trávě v Orlové. „Dalšího kvalitního soupeře na středu 20. února zatím ještě sháníme,“ prohlásil sekretář FK Bospor Jozef Osvald. Do Orlové na umělou trávu k duelu s domácí Slavií (po podzimu 1.A třída, 7. místo) se pak Bohumíňáci vydají i v úterý 26. února, výkop už je stanoven v 17 hodin.

Pokud to počasí dovolí, pak by tým Martina Špičky měl už přejít na přírodní trávník. V sobotu 2. března má Bospor dohodnutý ve Vrbici v 10:00 h duel s účastníkem krajského přeboru Brušperkem (po podzimu 6. místo), kdyby ale počasí bylo proti, hrálo by se na umělé trávě v regionu. Generálkou před jarem bude v sobotu 9. března souboj ve Vrbici s třetiligovou Odrou Petřkovice (po podzimu 4. místo).

Comments are closed.