Je to tady, fotbalové jaro začíná

Předpověď počasí nám jako už tradičně při domácích zápasech moc nepřeje, ale pevně věříme, že ani případný déšť fanoušky po dlouhém fotbalovém půstu, trvajícím 140 dnů, od návštěvy jarní premiéry neodradí. Bospor první dubnovou neděli od 15:30 hodin hostí na svém hřišti nebezpečný FK Nový Jičín a v domácím týmu se představí hned několik nových tváří.

„Pochopitelně chceme vstoupit do jara co nejlépe, ideálně vítězstvím,“ uvedl trenér Marek Poštulka. Nový Jičín už si odkroutil jarní premiéru před týdnem, kdy porazil na svém stadionu o záchranu bojující Hranice 3:1. „Je to ambiciózní soupeř, rozhodně si Nový Jičín přijede pro body i k nám. Ale pokud zvládneme utkání jako nedávný duel s Petřkovicemi, pak se nemusíme nikoho bát. To výkon z generálky by naopak asi nestačil,“ dodal kouč.

Na podzim se oba soupeři v Novém Jičíně v úmorném vedru rozešli smírně po remíze 1:1, kdy se nejprve v pádu prosadil Dominik Palej, domácí srovnali v nastaveném čase po chytré hlavičce Ondřeje Pyclíka. Zápas v Bohumíně bude rozhodovat Radim Kaloč z Havířova.

Comments are closed.