Fotbalový ples proběhne 24. února 2018!

Po několikaleté odmlce se do nabídky společenských akcí ve městě vrací Fotbalový ples, který se dlouho konal ve Vrbici a patřil skoro neodmyslitelně k začátku každého kalendářního roku. Ve vrbickém sále už ovšem pořádání není možné, a tak se mění i místo – v sobotu 24. února 2018 proběhne ples v Hotelu Pod Zeleným dubem.

Vedení FK Bospor se rozhodlo navázat na úžasnou tradici a znovu se pustilo do pořádání akce, která bude mít veskrze slavnostní charakter. „Krásné prostředí Hotelu Pod Zeleným dubem dodá setkání neopakovatelnou atmosféru. I proto je motto akce: Nechme doma alkohol i neformální dres, večer bude slavnostní – jako správný ples,“ poznamenal předseda klubu Lukáš Fluxa.

Obnovený Fotbalový ples se tedy uskuteční v sobotu 24. února 2018 od 19 hodin v nádherném secesním Národním domě ve Starém Bohumíně v Hotelu Pod Zeleným dubem. Hostem v hlavním sále bude známá ostravská multižánrová skupina Šajtar, v restauraci si budou všichni moci zatančit na hity ze zásobníku DJe Mirka Bakoše. „Na úvod máme připraveno jedno maličké překvapení, samotného zahájení se pak chopí skvělí tanečníci z místního souboru Radost&Impuls,“ doplnil Lukáš Fluxa.

V blízkosti sálu bude umístěn foto koutek, kde se budou moci návštěvníci zvěčnit s nádhernými trofejemi, které mužstvo ve veleúspěšném roce 2017 vybojovalo. „A nebude chybět ani tombola s atraktivními cenami,“ konstatoval předseda klubu.

V ceně vstupného budou místenka i večeře. Lístky budou k mání za 325 Kč a po rezervacích ze strany hráčů budou dány do volného prodeje v řecké restauraci Taverna Elpida (budova kina na bohumínském náměstí T. G. M.) od pátku 5. ledna 2018.

Comments are closed.