Posílení last minute: Dva příchody před startem!

Pár hodin před divizním startem se kádr Bosporu rozrostl o dvě zajímavé posily. Útočnou vozbu doplní třiadvacetiletý Lukáš Ptáček, který už modrožlutý dres oblékl v generálce proti Orlové, ze stejného klubu z Odry Petřkovice přichází i jeho zkušený parťák Milan Halaška. Devětadvacetiletý záložník má zkušenosti i z nejvyšší soutěže.

Příchody obou fotbalistů se dotáhly do finále během posledních hodin. „Jsem rád, že jsme s majitelem Odry a samotnými hráči dokázali najít společnou řeč, i když kolem kluků kroužili i zájemci z jiných klubů. Věřím, že teď máme k dispozici kádr, který by měl být konkurenceschopný i ve vyšší soutěži,“ uvedl předseda klubu Lukáš Fluxa.

Během léta tak do týmu přišli brankář Lukáš Baráni, který se po roční odmlce vrátil k fotbalu a naposledy působil v Petrovicích, baníkovský obránce Marek Jakubov, jenž v minulé sezóně nastupoval v Orlové. Z Mokrých Lazců potom přišel ghanský mladík Markus Steven Wicki. Poslední dvě posily pak Bospor ulovil v petřkovické Odře.

Milan Halaška (na snímku vlevo) odehrál ve třetí lize téměř kompletní jarní menu zápasů. Do velkého fotbalu vstoupil krnovský odchovanec v Opavě, ovšem v roce 2013 si pak připsal i 11 startů v nejvyšší soutěži za Zbrojovku Brno. Poté zamířil přes Karvinou, Líšeň, Frýdek-Místek, Hlučín a Vítkovice do Petřkovic. Jakub Ptáček je odchovanec Hlučína, který si v dorostu vyzkoušel i angažmá ve Slavii Praha. Po návratu do Hlučína si vyzkoušel i angažmá v Petrovicích, odkud se pak přesunul do Petřkovic.

Comments are closed.