Napsali o utkání……………

Vendryně vrátila Bohumín zpět na zem

Bohumín /FOTO/ – Jako den a noc. Zatímco před týdnem proti Šenovu bavili fotbalisté Bohumína diváky nápaditým fotbalem plným šancí, v neděli s Vendryní přišlo vystřízlivění.

dnes 15:18

SDÍLEJ:

FK Bospor Bohumín – TJ Vendryně 1:3 (1:3)

Autor: FK Bospor Bohumín/Jiří Habram

„Šance jsme si opět vytvořili, ale výkon byl tentokrát špatný,“ řekl asistent trenéra Martin Kempný po domácí porážce 1:3.

Hosty, jež přijeli ve značně okleštěné sestavě, spasily střely z dálky. Gólově se prosadili Filip Przyczko a jednou Lukáš Baron.

„Měli jsme velké mezery mezi útokem a zálohou, obrana nedostupovala hráče. Bohužel jsme dostali hned ve druhé minutě krásný gól, druhý byl také nádherný, na což jsme sice odpověděli, ale třetí byl ještě krásnější. Vlastně čtyřikrát vystřelili a my z toho dostali tři branky,“ pokrčil rameny Kempný.

Výsledek mohl být značně jiný, to by ale ofenziva týmu Marka Poštulky musela být produktivnější. V prvním poločase selhal ve velké šanci Nowinski, po pauze pak brankář Pecha vychytal Sittka, Kalouse, Patrika Poštulku, Górnioka, přímý kop jediného střelce domácích Františka Hanuse skončil na břevně a Opic v nadějné pozici vůbec netrefil branku…

Branky: 18. Hanus – 2. a 28. Przyczko, 13. Baron. Rozhodčí: Broskevič – Čecháček, Dudek. ŽK: 4:2. Diváci: 200.

Bohumín: Gladiš – Patrik Poštulka, Lukáš Poštulka (88. Szkuta), Socha (69. Šiška), Górniok – Sittek, Hanus, Palej (46. Kubinski), Nowinski (60. Kalous) – Jatagandzidis, Opic. Trenér: Marek Poštulka.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

Autor: David Hekele