Fotbalový halový turnaj dorostu v Bohumíně

 

V sobotu 28.11.2015  místní klub FK Bospor Bohumín zorganizoval v bohumínské Sportovní hale “ Fotbalový halový turnaj dorostu “ s mezinárodní účastí.

Turnaje se zúčastnila tato družstva:

FK Bospor Bohumín „A“

FK Slavia Orlová -Lutyně

FK Bospor Bohumín „B“

MFK Vítkovice U 16

KS Przyszlosc Rogow

LKS Czarni Gorzyce

Hráči ve věku od 15 do 18 let na travnaté ploše Sportovní haly odehráli celkem 15 utkání, každý s každým, délka jednoho utkání byla 15 min.
 
  Z vítězství se zaslouženě nakonec radovali kluci z MFK Vítkovice U16, kteří potvrdili roli favorita a odvezli si pohár za první místo a zlaté medaile. Domácí borci postavili do turnaje dvě družstva a ukázali, že fotbal hrát umí. Starší kluci obsadili druhé místo, kdy v turnaji nestačili pouze ve vyrovnaném utkání na MFK Vítkovice a podlehli klukům z Ostravy nejtěsnějším rozdílem 0:1. Domácí kluci  r. 2000 se na turnaji ukázali taktéž v dobrém světle a nakonec obsadili celkové 4.místo. Třetí místo z turnaje a pohár si odvezli dorostenci FK Slavia Orlová-Lutyně. Na pátém a šestém místě skončila družstva z nedalekého Polska, kterým se turnaj velice zamlouval a uvažují o účasti na turnaji mladších a starších žáků, který bude opět v této hale organizovat FK Bospor Bohumín v březnu 2016.

nejlepší střelec turnaje: FK Bospor Bohumín – Walecki Lucas
nejlepší hráč turnaje: MFK Vítkovice
nejlepší brankář turnaje: FK Slavia Orlová-Lutyně

Konečné pořadí:

1. MFK Vítkovice U 16

2. FK Bospor Bohumín „B“

3. FK Slavia Orlová -Lutyně

4. FK Bospor Bohumín „A“

5. LKS Czarni Gorzyce

6. KS Przyszlosc Rogow

Tabulka s výsledky a foto z turnaje ve fotogalerii na webových stránkách: http://fotbal-bohumin-u15.2dny.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.