Dorost stále bez ztráty, veze další 3 body!

V neděli 2.10.2015  zavítali dorostenci FK Bospor Bohumín do Mořkova, kde potvrdili svoji dosavadní podzimní neporazitelnost v krajské soutěži.


TJ Mořkov- FK Bospor Bohumín 1:6 (0:2)

     V 8. kole krajské soutěže dorostu zavítali bohumínští na půdu Mořkova. I když výsledek vypadá na jednoznačné vítězství, nebylo tomu v průběhu utkání tak. Do 15 min. se hrálo ve středu hřiště téměř bez střely na branku. Druhý rohový kop v utkání zahrávali hostující z pravé strany, který po signálu zakončil k pravé tyči kapitán Lucas Walecki, 0:1. Ve 29 min. dlouhým pasem našel v pokutovém území Jan Motloch Michala Hrušku, který z prvního dotyku prostřelil domácího brankáře, 0:2. Do poločasu se skóre již neměnilo a především se bojovalo o každý míč ve středu hřiště.

Do druhého poločasu nevstoupili hostující soustředění na 100% a  hodně chybovali v rozehrávce. V 55 min. nakopnutý míč nezpracoval Poštulka a zahnal Motlocha k rohovému praporku, kde ho atakoval dotírající domácí útočník. Ve snaze vyřešit situaci si Motloch chtěl pomoci s brankářem Nadhajským, který jeho pomalou přihrávku podcenil a  v souboji o míč přišel. Domácí do prázdné branky snížili na 1:2. Hostující kluci od této chvíle, ale naopak přidali v důrazu a začali proměňovat šance. Střelou v 62  min zvyšoval Adam Galusek, 1:3. V 67 min. po rohovém kopu z levé strany hlavou zavěsil Roman Černický, 1:4. V 71 min. po individuální akci Michala Hrušky a následném faulu přidal další branku z penalty Lucas Walecki,1:5, který také zakončil skóre utkání, po zahraném rohu na krátko a individuálním průniku z pravé strany na konečných, 1:6.
 
“ Stále nás trápí velká marodka (Jamárik, Mudra, Kaczor, Wzientek, Rapan, dále chyběli Boczek,Ogrocki, Kudela, Liszok a další, z důvodu administrativy a byrokracie stále nemůže hrát Gábor). Těšíme se z trenérem, až se kluci brzy uzdraví, protože půjde-li to tak dále, nevím kdo bude hrát …,“ posteskl si vedoucí mužstva Vladimír Burda.
„Opět velká pochvala všem klukům, co byli na utkání. Především oceňuji bojovnost, kázeň a pozitivního ducha, co panuje v kabině.Všem nemocným přeji rychlé uzdravení a těším se i na ty, které jsem dlouho neviděl. Lavička je prázdná kluci, tak čeho se bojíte, je to jen fotbal :-),“ dodal trenér Libor Plhoň. 

Branky FK Bospor Bohumín: Walecki 3, Galusek, Hruška, Černický

Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský – Barteček, Látal, Poštulka. Motloch – Černický, Galusek, Walecki, Burda – Hruška, Holub
náhradníci : Vicher (70), Biječek (55), Ruman (60) 
 

Realizační tým dorostu FK Bospor Bohumín:
Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí družstva: Vladimír Burda

Zdravotník: Jana Franková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.