Dorost vybojoval další vítězství!

Dorost vybojoval další vítězství!
 
V sobotu 26.9.2015 od 14.00 hod. hostilii dorostenci FK Bospor Bohumín kluky z Petřvaldu, kterým patřila druhá pozice v dosavadní tabulce. Bylo to tedy utkání kola, kde se střetla družstva z čela tabulky. Šťastnější byli domácí, kteří především výkonem v první půli si zasloužili vítězství za bojovnost a produktivitu.


FK Bospor Bohumín – TJ Petřvald 2:0 (2:0)

     V utkání kola, začali domácí velmi aktivně. Tlačili se před hostující bránu, ale vážnější šanci neměli. Za aktivitu domácích přišla vytoužená odměna. Po jedné z mnoha dobrých kombinací na pravé straně přišel centr před bránu hostujících, kde  nešťastně poslal míč za záda brankáře petřvaldský obránce,1:0. Soupeř z Petřvaldu především hrozil ze standardních situací, kterých měl na jedno utkání „až nad hlavu“. V těch si vše pohlídal v bráně Miroslav Nadhajský a někdy i s pořádnou dávkou štěstí vše uhlídal. Ve 42 min. přišla jak se ukázalo, definitivní pojistka v utkání, kdy po centru Romana Černického prostřelil z bezprostřední blízkosti brankáře hostí Michal Holub, 2:0.Tento gól, jak se ukázalo, měl hodnotu tří bodů. Ve druhém poločasu měli hostující kluci více míč na kopačkách, ale do vážnější příležitosti se nedostali. Naopak domácí měli dva góly téměř nadosah, Adam Galusek pálil z 20m těsně vedle a Lucas Walecki nastřelil tyč.
„Musím kluky pochválit za bojovnost a za to jak se k sobě chovají. Je to skvělá parta mladých lidí, kde má v kabině každý své místo a nikdo není přehlížen!! Tento fakt je hlavním motorem, že kluci hrají jak hrají. Máme obrovský problém s marodkou hráčů – dlouhodobě nám ze základu budou chybět Hruška, Ogrocki, Dobeš, Kaczor v utkání se nám zranil Rapan, stále nemůže nastoupit Michal Gábor, dále jsou nemocní Wzientek, Barteček, Biječek a další, proto si velmi cením všech kluků, kteří nastoupí do utkání a odvedou maximum, co v nich je jako to ukázal např. Tomáš Látal v tomto utkání či Jakub Tomáš v minulém, i přesto, že mají pouhých 15 let a je těžké se prosadit v soutěži U19. Chci také poděkovat klukům, kteří trpělivě čekají na svoji příležitost, trénují, přestože si v současné  době moc nezahrají – Lukáš Ruman, Jan Tomčík a další, za to jim děkuji “ uvedl trenér Libor Plhoň.

Branky FK Bospor Bohumín: vlastní, Holub

Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský – Jamárik, Mudra, Poštulka. Motloch – Černický, Galusek, Walecki, Burda – Rapan, Holub
náhradníci : Látal (25), Tomčík (85) Ruman, 


Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.