Dorost stále bez ztráty bodu vede krajskou soutěž!

 
V neděli 20.9.2015 zavítali dorostenci FK Bospor Bohumín do nedalekých Petrovic, kde se utkali s nepříjemným soupeřem Internacionál Petrovice. Kluci z Bohumína utkání zvládli a jako jediní si v soutěži udrželi pozici týmu bez ztráty bodu.


Internacionál Petrovice – FK Bospor Bohumín 4:7 (3:5)

     V utkání, které vypadalo  jako jízda na kolotoči, se z vítězství radovali po zásluze hostující kluci. Do utkání vstoupili bohumínští velmi odhodlaně a zanedlouho po vydařené střele z 16 metrů Davida Jamárika šli do vedení, 0:1. První gól hostující nakopl ještě k lepšímu výkonu  a za pár minut se na levé straně uvolnil Adam Galusek a na první tyč nedal brankáři šanci, 0:2. Střední záložníci Walecki a Burda zásobovali ofenzívu jednou přihrávkou za druhou  a tak Roman Černický nezvykle hrající na pravé straně pronikl do velkého čtverce a technicky uklidil míč podél brankáře, 0:3. Hostující neměli stále dost a po krásné kolmici se řítil na branku sám Michal Hruška, ale byl ve velkém vápně faulován. Nařízený pokutový kop sám s přehledem proměnil, 0:4. Od této chvíle se domácí otřepali jako by se už nic horšího stát nemohlo a po individuálních chybách v obraně hostujících začali trestat. Nedůrazná hra na hranici velkého vápna 1:4, za malou chvíli nedostoupení hráče, 2:4, a za dalších 5 min. z brankové čáry vykopává míč na rohový kop Jakub Tomáš, který odehrál, na to že mu je pouhých 15 let, vynikající utkání! Bohumínští, ale podařenou akcí z levé strany se opět dostali do pohody. Galusek se uvolnil u rohového praporku, vnikl do pokutového území a přihrávkou  pod sebe předložil míč Hruškovi, který nekompromisně zavěsil, 2:5. Domácí opět pozlobili a po rohovém kopu z pravé strany, a opětovným nedůrazem hostujících, dorazili míč za záda Mirka Nadhajského, 3:5.  Druhý poločas již ovládli hosté, kterým pomohl zlomit vzdor domácích rychlý gól Adama Galuska, 3:6. Domácí ještě snížili na 4:6, z vymyšleného pokutového kopu, ale poslední slovo si vzal kapitán týmu FK Bospor Bohumína, nejlepší hráč na hřišti Lucas Walecki, který z volného přímého kopu poslal míč pod vrchní konstrukci brány a uzavřel utkání na konečných, 4:7.

Branky FK Bospor Bohumín: Jamárik, Černický, Hruška 2, Galusek 2,  Walecki
Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský – Jamárik, Mudra, Poštulka. Tomáš – Černický, Galusek, Walecki, Burda – Wzientek, Hruška
náhradníci  Ogrocki (62), Biječek (75), Barteček (70), Látal, Ruman, Vicher 

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.