Dorost ve vítězném tažení nezastavil ani Havířov

 

V sobotu 12.9.2015 od 14.00 hod. hostili dorostenci FK Bospor Bohumín v dalším mistrovském utkání krajské soutěže sezóny 2015/2016  na hřišti za parkem dorostence MFK Havířov B. V průměrném utkání nezaváhali a připsali si další tři body do tabulky.

FK Bospor Bohumín – MFK Havířov B 5:0 (1:0)

     V průměrném utkání se opět z vítězství radovali kluci z Bohumína.  Úvod utkání patřil domácím,  kteří ale ve finální fázi hodně kazili a proto do 20 min. skóre bylo stále 0:0. V 21. min. ukázali domácí svoji sílu a úžasnou kolmicí uvolnili hrotového útočníka Martina Rapana, který chladnokrevně zakončil, 1:0. Do poločasu již nebylo mnoho k vidění, protože chyběl klid na kopačkách domácích, kteří neuvěřitelně kazili přihrávky. Naštěstí pro domácí, hostující tyto chyby nepotrestali.

Ve druhém poločasu trenér domácích Libor Plhoň zamíchal sestavou, která dle všeho vedla k úspěchu. „První poločas byl z naší strany téměř tragický, špatné přihrávky, otřesný první dotyk s míčem u většiny hráčů …atd., hrát takhle se silnějším soupeřem tak prohrajeme, do druhé půle jsem musel udělat nějaké změny, vrátil jsem se ke hře na 4 obránce, Holuba jsem zatáhl na pravého halfa, do útoku vystrčil Marka Mudru a po pár minutách druhé půle vystřídal nevýrazného Černického za Liszoka. Nevím zda v první půli si kluci nevěřili, protože nám chyběli Hruška, Wzientek, Ogrocki, Motloch ze základu, ale máme kvalitní střídačku, tak nevím,“ uvedl trenér Libor Plhoň. Ve druhé půli se trefili jěště 2 x Rapan, Mudra a skóre uzavřel na konečných 5:0, kapitán týmu Lucas Walecki.
 
Branky FK Bospor Bohumín: 3 Rapan,  Walecki, Mudra
Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský – Jamárik, Mudra, Poštulka – Černický, Galusek, Walecki, Burda, Boczek – Holub, Rapan
střídajíci  Dobeš, Liszok, Ruman, Tomčík 

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.