Mladší žáci v Lipsku brali osmé místo

30.6.2026

Na začátku července se mladší žáci Bosporu zúčastnili turnaje v německém Lipsku. V konkurenci 29 týmů z Německa, Rakouska, Polska a Česka obsadili velmi pěkné 8. místo!

V sobotním hracím dni se jim podařilo vyhrát svou skupinu a zajistit si postup do čtvrtfinále, které se pak odehrálo v neděli. Tady bohužel nestačili na Salzburg (0:1), ale i přesto kluci dokázali, že jsou schopni odehrát vyrovnané zápasy s velmi kvalitními soupeři. Během turnaje poměřili síly s týmy z Německa, rakouským ASV Salzburg i pražským Motorletem, což pro ně byla výborná škola.

„Kluci si odvezli spoustu nových zkušeností i společných radostných momentů. Velké poděkování patří klubu za podporu, rodičům a také městu Bohumín za finanční příspěvek na dopravu,“ poznamenal trenér mladších žáků Bosporu Filip Hruška a dodal: „Čtyři náročné dny uběhly jako voda, ale zážitky z tohoto turnaje zůstanou nezapomenutelné.“

Zpět

Všechna práva vyhrazena © 2026 FK Bospor Bohumín, z.s.