Výsledky Ml.Přípravka A

Pořadí klubů po podzimní části OS mladší přípravky

 

   
 

Počet branek

         Klub

1.

154

FK Bohumín A

2.

136

FK Těrlicko

3.

102

FK Bohumín B

4.

101

TJ Petřvald

5.

100

SK Dětmarovice

6.

97

MFK Karviná B

7.

90

Baník Albrechtice

8.

79

MFK Karviná A

9.

78

IRP Český Těšín

10.

71

TJ Slovan Havířov A

11.

57

Depos Horní Suchá

12.

52

FK Slavia Orlová A

13.

52

Slavoj Rychvald

14.

50

MFK Havířov A

15.

35

TJ Slovan Havířov B

16.

30

FK Slavia Orlová B

17.

28

MFK Havířov B

18.

12

TJ Slovan Havířov C

     

 

 

Pořadí střelců branek mladší přípravky po podzimní části.

 

 

Počet branek

Střelec                                                         Klub

1.

54

Michejda Matěj                         FK Těrlicko

2.

48

Kačor Pavel                             TJ Petřvald

3.

43

Šopík Tobiáš                             FK Bohumín B

4.

39

Brak Patrik                               FK Bohumín A

5.

38

Rygol Martin                            MFK Havířov A

6.

37

Mikula David                           FK Bohumín A

7.

26

Valošek Vít                             Baník Albrechtice

8.

25

Šimeček David Šimon             SK Dětmarovice

9.

24

Hvojník Petr                             SK Dětmarovice

10.

24

Veverka Adam                           FK Bohumín A

11.

23

Koch Sebastián                         FK Těrlicko

12.

23

Blaho Jakub                             Depos Horní Sucha

13.

22

Hlátilík Alex                             SK Dětmarovice

14.

21

Barčák Dominik                       MFK Karviná B

15.

20

Szotek Jan                                 FK Bohumín B

16.

19

Prokeš Petr                               Baník Albrechtice

17.

19

Pavlík Václav                           Slavoj Rychvald

18.

19

Griger Alex                               MFK Karviná B

19.

18

Bitala Šimon                             TJ Petřvald

20.

18

Hawlásek Daniel                       Baník Albrechtice

     

21.

17

Pniok Bořek                             IRP Český Těšín

22.

17

Paciorek Jan                             FK BohumínA

23.

16

Frais Marek                               Slovan Havířov A

24.

16

Šlampiak Petr                           Baník Albrechtice

25.

16

Lípa Mateusz                             IRP Český Těšín

26.

15

Vrobel Daniel                           FK Slavia Orlová A

 

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

2 thoughts on “Výsledky Ml.Přípravka A

  1. Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.

    It will always be useful to read articles from other
    authors and use a little something from their sites.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.