Muži mají jasno o přípravě na divizní jaro

Katarský světový šampionát je u konce, a tak je dobré se zase vrátit do reality adventních dnů a začít se zabývat zase fotbalem i na klubové úrovni. Muži Bosporu si užívají zasloužené volno a sbírají síly na začátek zimní přípravy. Bude tradičně hodně dlouhá a náročná, pro Bohumíňáky odstartuje ve čtvrtek 19. ledna 2023. Do jarní části divize tým vstoupí tým v neděli 19. března v Polance.

Leden bude především o obnově kondice. Po úvodních dvou trénincích v areálu Pavla Srnička vyrazí v sobotu 21. ledna celé mužstvo výšlapem na chatu Hrádek. Pokud byste měli chuť se přidat, určitě to nebude problém – tým se přesune z Bohumína do Hrádku na nádraží vlakem s odjezdem v 7:49 h. Od čtvrtka 26. ledna do neděle 29. ledna pak mužstvo bude na Hrádku na kondičním soustředění.

Od února už přijdou na řadu vedle tréninků i přípravné zápasy. V úterý 7. února od 17:30 h na umělé trávě v Horní Suché změří síly svěřenci trenéra Martina Špičky s domácím SK. Ve středu 15. února se Bohumíňáci utkají na umělce s TJ Řepiště, místo a čas budou upřesněny. V sobotu 25. února přijde na řadu lahůdka, na vyhřívaném trávníku karvinského stadionu se Bospor postaví domácímu MFK, pro který to bude generálka na start jarní části druhé nejvyšší soutěže. Čas bude teprve oznámen.

V sobotu 4. března se Špičkova družina střetne s přerovskou Viktorií, hrát se bude od 10:30 h doma na trávě nebo na umělce v Novém Jičíně. V sobotu 11. března by ale v generálce na start divize F rádi už nastoupili borci Bosporu doma proti MFK Karviná B, duel má výkop v 15 hodin. A o dalším víkendu už se začne v Polance bojovat o body ve čtvrté nejvyšší soutěži… Aktuální plán zápasů hledejte ZDE.

Comments are closed.