Poděkování členů výboru FK Bospor Bohumín

Blíží se konec kalendářního roku 2021 a to je logicky čas na bilancování. Máme za sebou zvláštních dvanáct měsíců, které znovu poznamenala koronavirová pandemie, přesto jsme rádi, že alespoň na podzim se zase fotbal naplno hrál i s účastí diváků a fanoušků. Vedení klubu FK Bospor Bohumín se rozhodlo adresovat všem lidem kolem klubu následující prohlášení.

 

Milí hráči, trenéři, členové realizačních týmů, vážení fanoušci a partneři.

Dovolujeme si Vás oslovit na konci kalendářního roku s velkým poděkováním. Nesmírně si vážíme toho, že jste i v nelehké době zachovali našemu klubu svou přízeň. Nebereme to jako samozřejmost a naopak si hodně ceníme toho, že jste pořád s námi.

Poděkování zaslouží všichni hráči i členové realizačního týmu A mužstva. Přestože výsledkově se nám úplně letošní podzim nepovedl, tak všichni udělali pro úspěch maximum. Dobrá tréninková docházka, zaujetí pro náš klub, tohle vše jsme pořád vnímali. Bohužel se to nepotkalo s výsledky, takže na jaře je napravovat, ale společným dílem to zvládneme, abychom se posunuli tabulkou výše.

Obrovský respekt zaslouží všichni hráči v mládežnických kategorií a především pak jejich trenéři. Dnes to není nic samozřejmého trávit tři anebo dokonce čtyř dny v týdnu místo svého volna kdesi s dětmi, přitom každý z trenérů by si našel čas určitě i na jiné koníčky. Děkujeme za to, stejně jako patří velký dík za zápal, elán a bojovnost malým fotbalistům a fotbalistkám. Zapomenout nelze s poděkováním ani na jejich rodiče, protože bez jejich zaujetí bychom neměli kategorie tak naplněné jako teď.

Pořádné porce díků patří také našim fanouškům, kteří nás doprovázejí doma i venku, na zápasech dospělých i dětí. Snad vám fotbalový Bospor letos po většinou dělal radost, a jen doufáme, že stejné to bude i v budoucnu. Jsme tady hlavně pro vás.

A v neposlední řadě děkujeme našemu generálnímu partnerovi – městu Bohumín, stejně jako dalším podporovatelům, Národní sportovní agentuře a partnerům klubu. Bez vás bychom tu nebyli.

Vám všem, pravověrný Bosporákům, přejeme klidné prožití vánočních svátků s těmi nejbližšími, které chcete a můžete mít po boku. Zároveň přejeme hodně pevného zdraví, štěstí, elánu i úspěchů v roce 2022. Moc už se těšíme, až se budeme na trávnících, v hledištích, případně v zimě v halách a tělocvičnách zase pravidelně potkávat.

Výbor FK Bospor Bohumín

Comments are closed.