Malí Bosporáci si vyzkoušejí „španělský“ trénink

Zajímavá zkušenost se naskytla všem mladým hráčům FK Bospor. Vedení klubu se dohodlo na uspořádání „španělského“ tréninku, který povede pro různé věkové kategorie ve středu 12. ledna ve sportovní hale Bospor zástupce společnosti ProFútbolAnalitics a trenér Julio Bonmati. Postup pro přihlášení, které je nutností, můžete zjistit v dalším pokračování článku.

Program v Bohumíně – 12. 1. 2022
15:00 -16:00 h      U6 – U9
16:00 – 17:00 h     U10 – U13
17:00 – 18:00 h     U14 – U16

Sraz 15 minut před začátkem jednotky, minimální počet je 20 zájemců, maximální 30. Cena pro FK Bospor Bohumín je 300 Kč za hráče při registraci do 31. 12. 2021.

Vážení trenéři, rodiče, kluci a děvčata,

srdečně Vás zveme na ŠPANĚLSKÝ TRÉNINK S JULIEM BONMATIM, kde Vás čeká další porce fotbalové zábavy i kvalitní přípravy. Nově zavítáme ve středu 12. 1. 2022 do Bohumína do haly Bospor s umělou trávou.
Navazujeme tak na tréninky ve Vsetíně, Kyjově, Strakonicích, Kutné Hoře, Chrudimi a Praze. Víme, že jdeme správným směrem a rádi náš program připravíme každému hráči či týmu přesně dle výkonnosti.

Co tím myslíme?
Ukázkový trénink je proto, abychom poznali tvou opravdovou fyzickou a technickou kvalitu. Můžeme usuzovat dle soutěže, kterou hraješ, ale lepší je tě poznat osobně.
Co je správný trénink?
Nastaví se právě dle tvých fyzických a technických fotbalových kvalit. V každém věku bys měl(a) „něco“ umět.
Jak to zjistíš?
Velmi jednoduše. Připravili jsme program „Prověř si svůj výkon – online“, kdy po registraci, která je zdarma, vytvoříš svůj vlastní profil hráče. Koukni se sem. Zde můžeš nahrávat svá videa, fotografie, doplníš si váhu, výšku, věk i post, který hraješ, zda jsi levák nebo pravák, a můžeš si stahovat videa z deseti různých disciplín, a také formulář či manuál v češtině.

Absolvuješ sám, nebo ve svém klubu tyto disciplíny a vygeneruješ si „Report – fotbalové vysvědčení“, kde budou tvé výsledky porovnány s naší bohatou databází hráčů a vrstevníků na mezinárodní úrovni.

Report vypadá takto – report 1 a report 2 (platí, že čím vyšší procento, tím je to lepší).

Na základě toho, pokud budeš mít zájem, tě pozveme opět na trénink, který už bude přesně tvému výkonu postaven. Jen tato práce s detaily ti umožní do budoucna hrát špičkový fotbal.

Rádi Ti pomůžeme. Zde je link s ukázkou. Připravili jsme i fotografie z akcí a video.

Věříme, že zažiješ na tréninku něco nového, nikoliv jiného, jelikož některé cvičení už znáš, avšak je rozdíl v intenzitě a detailu provedení.

Teď už stačí jen jediné – zaregistrovat se! LINK REGISTRACE ZDE.

Při registraci zadej promokód: VIP a získej slevu 50 Kč.

Comments are closed.