Vítězná generálka i s lehounkými rozpaky

Po dlouhé době konečně téměř kompletní, nakonec také přece jen s vítězstvím 3:1, ovšem zároveň i s lehounkými rozpaky trenéra dokončili muži Bosporu generálku se Stonavou. Před nedělním startem Moravskoslezské divize F na trávníku rezervy ligové Karviné ještě bude třeba na některých herních činnostech zapracovat.

Tým Bosporu začal sobotu slavnostně společným obědem a potom už se všichni mohli koncentrovat na souboj s ambiciózním účastníkem I.A třídy, jehož dres oblékají i exbohumínští borci Jakub Sittek či Lukáš Kurušta. Do vedení šli hosté po trefě Macka, ovšem domácí brankami Petra Bloksche, Františka Hanuse a Vojtěcha Malysze nakonec dokráčeli k vítězství.

„Konečně jsme byli až na Martina Šebka kompletní a čekal jsem náš výkon tedy i lepší. Předchozí zápasy nás namlsaly, hlavně výhra na Bílovcem, ale tentokrát to v naší souhře drhlo. Vyzkoušeli jsme si útočení do plných, v Karviné to ale v neděli bude jiné. Pověnujeme se teď i víc defenzivní práci,“ uvedl trenér Bosporu Martin Špička.

FK Bospor Bohumín – SK Stonava 3:1 (1:1), branky: Hanus, Bloksch, Malysz – Macko. Sestava Bosporu: Jakub Kodeš – Uher, Václavíček, Košťál, Stošek – Palej – Halaška, Strojek, Hanus, Bloksch – Latocha. Do druhé půle zasáhli: Švrčina, Malysz, Jan Kodeš, Ferenc, Kubinski, Poštulka.

Comments are closed.