Pod pokličkou. Co se teď děje v zákulisí?

Trénink mládežníků doma, parádní pažit za parkem, plnění otcovských povinností, jedna odložená oslava. Za normálních okolností bychom na našem webu psali v tuto dobu, zcela jistě o výborných výkonech i výsledcích všech týmů FK Bospor v rozjeté sezóně, ale koronavirus mnohé změnil. Přinášíme tedy malou sondu pod pokličku našeho klubu.

První zmínka musí patřit správci našeho areálu Jirkovi Petrovi. To je snad jediný člověk, který musí mít z uzavřených sportovišť radost. Nikdo totiž nešlape po JEHO trávníku. Určitě mu vůbec nevadí, že jako jeden z mála musí plnit své povinnosti, protože svou práci dělá s láskou, a zelenou nádheru si „Pavlín“ náležitě hýčká.

Navíc jako správný hanácký patriot jezdí také na výzvědy ke kamarádům na Andrův stadion, tak už i za parkem stačil otestovat, jak vypadá střižba trávníku do čtverců. Co na to říkáte? Paráda, že jo?

V klubu se také netrpělivě očekává jedna velká oslava. On totiž 15. února vstoupil do klubu čtyřicátníků trenér mužů Martin Špička, takže až se všichni sejdeme, tak to určitě bude stát za to. Máme pravdu, trenére?

Ale nebude to jediná oslava. Na konci podzimu, přesně 29. října 2019 se narodil Richardu Vaclíkovi a jeho přítelkyni, naší velké fanynce Katce Hudečkové syn Mateo! Gratulace však neletí jen do Ostravy, ale také do Frýdlantu – od 18. března jsou totiž Jakub a Andrea Švrčinovi pyšnými rodiči malé Nikolky. A na snímku můžete vidět, jak to oběma tatínkům sluší…

No, a zapomenout nesmíme ani na naše mladé talenty. Trenér mládeže Stanislav Bártl ze snímků našich malých fotbalistů vytvořil zajímavé koláže, z nichž je patrné, že trénovat se dá i doma. Ale na hřišti je to lepší, viďte kluci? Tak se tam snad brzy zase uvidíme!

Comments are closed.