Muži jsou v plné přípravě, mají po kempu

Soustředěním ve Smilovicích spustili muži Bosporu plnou přípravu na jarní pokračování divize F. Svěřenci Martina Špičky momentálně pracují hlavně na obnově kondice, zároveň se však už věnují i herní stránce. První přípravný duel s Horní Suché byl kvůli počasí odložen, o víkendu Bohumíňáci těsně padli s třetiligovým Dolním Benešovem 1:2.

Už bez Jakuba Padýcha, který míří do Hlučína, Marka Lišaníka a Mario Latochy, jež ukončili svoje působení v Bohumíně, borci polykali pod Beskydami tvrdé tréninkové dávky. Novými tvářemi byli jen gólman Jakub Kodeš, bratr stopera Jana, který je kmenovým hráčem Hlučína, stejně jako hbitý David Gros. „Kluci toho zvládli opravdu hodně a klobouk dolů, morálka byla příkladná,“ uvedl trenér Bosporu Martin Špička.

S přístupem i předvedenou hrou byl spokojen také v přípravném zápase s Dolním Benešovem. Bospor poslal na umělé trávě v Chlebičově do vedení Matyáš Richtár, v první půli měl divizní účastník dokonce navrch, ale favorit v samém závěru i díky přísné penaltě stav otočil. „Na to, v jaké fázi přípravy se nacházíme, tak to bylo povedené utkání,“ prohlásil Martin Špička.

Bospor čeká v úterý od 17 h na umělé trávě v Orlové duel s domácí Slavií, v pátek od 18:30 h budou hrát Bohumíňáci v Horní Suché na umělce se Stonavou.

Comments are closed.