Třetí výhru v řadě veze Bospor z Bruntálu!

Muži Bosporu vyhráli třetí divizní zápas v řadě. Po tříbodových ziscích ve Frýdlantu nad Ostravicí a doma s Havířovem uspěli také na hřišti posledního týmu tabulky Moravskoslezské divize F v Bruntále. Domácí sice vzdorovali, ale svěřenci trenéra Martina Špičky si ve druhé půli vystříleli tři body. Více už v textu z Karvinského deníku.

Bohumínští chtěli navázat na dobré výkony ze zápasů proti Frýdlantu a Havířovu, v Bruntále je ale čekal těžký protivník. „Věděli jsme, že to bude náročný soupeř. I když jsou poslední, tak doma jsou hodně silní, navíc mají skoro stejný tým jako loni,“ uvedl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka.

Od úvodních minut se hrál útočný fotbal na obou stranách, Bohumín ale trápila finální fáze. Hosty naopak podržel skvěle chytající Jakub Švrčina, který pochytal několik příležitostí Slavoje. Skóre se poprvé měnilo v 37. minutě, kdy hostující Jakub Padých převzal míč a střelou z poloviny hřiště překvapil domácího gólmana.

Bohumín však vedení dlouho neudržel, dostal gól do šatny a pár minut po začátku druhé půle už Bruntál po proměněné penaltě vedl 2:1. „Naštěstí nás to nezlomilo, stáhli jsme hru na tři beky a taky nám pomohli kluci z lavičky,“ řekl Patrik Poštulka.

Bohumín opravdu v úvodu druhé půle udělal několik změn v sestavě a noví hráči jeho hru hodně oživili. Na 2:2 vyrovnal v 64. minutě svou druhou trefou Padých a vítězný gól dal o dvanáct minut později střídající Mario Latocha.

V závěru se ještě prosadil Milan Halaška a Bospor si tak domů odvezl výhru 4:2. „Domácí ve druhé půli odpadli fyzicky. My jsme naopak zklidnili a zpřesnili hru a zaslouženě máme tři body,“ radoval se Patrik Poštulka.

FC Slavoj Olympia Bruntál – FK Bospor Bohumín 2:4 (1:1), branky: 45. Orság, 52. z pen. Kyselý – 37. a 64. z pen. Padých, 76. Latocha, 87. Halaška. Sestava Bosporu: Švrčina – Ferenc, Kodeš, Košťál (62. Richtár), Stošek – Siekiera (69. Latocha), Bloksch (86. Kubinski), Jesch (46. Palej), Halaška – Lišaník (59. F. Hanus), Padých.

 

Comments are closed.