Na ples jsou stále volné vstupenky!

Rezervace vstupenek na Fotbalový ples FK Bospor Bohumín, který proběhne v sobotu 23. února 2019 v Hotelu Pod Zeleným dubem, stále probíhají. Po jednání s provozovateli Národního domu došlo k úpravě ceny, ruku v ruce s tím je však spojeno vylepšení nabídky pro účastníky loni obnoveného plesu.

„Chtěli jsme reagovat na zpětnou vazbu návštěvníků z minulého roku, kteří si hlavně přáli větší výběr občerstvení. Po jednání s provozovateli hotelu jsme se nakonec rozhodli zařadit do programu také druhou večeři, což se samozřejmě promítlo do vstupného,“ vysvětlil předseda FK Bospor Lukáš Fluxa.

Lístky jsou k mání v ceně 500 Kč, obsahují vstupenku, místenku a dvě večeře. Od 20 do 22 hodin se bude podávat kuřecí a vepřový steak s bramborem, od 23 hodin pak bude k dispozici guláš. „Všichni pořadatelé teď už pracují na tom, aby byla co nejatraktivnější tombola, která vždycky na fotbalovém plese patřila k vrcholům večera,“ doplnil Lukáš Fluxa.

V horním sále bude hrát k tanci kapela 4FOUR Band, v restauraci v přízemí by se měl o zábavu starat DJ Mirek Bakoš. Ples bude v 19:45 zahájen předtančením, a kdy skončí, to v podstatě záleží hlavně na jeho účastnících. Vstupenky je stále možno rezervovat na tel. čísle u předsedy klubu Lukáše Fluxy (tel. 724 836 355).

Comments are closed.