Loni jako dnes, zas chystáme ples!

Před rokem vedení FK Bospor začalo pracovat na vzkříšení tradice fotbalového plesu a v únoru byla akce na světě. Téměř vyprodaný Hotel Pod Zeleným dubem pak zažil pohodový a zábavný večer. Dobré zvyky se mají udržovat, takže už začíná rezervace míst na Fotbalový ples 2019, který na stejném místě proběhne v sobotu 23. února!

Znovu budou k dispozici vstupenky do horního velkého sálu se živou hudbou, v dolní restauraci pak bude k poslechu a především tanci hrát DJ. „Po loňských výborných ohlasech na kapelu Šajtar dorazí letos další zástupce stáje manažera Herberka, půjde o skupinu 4FOUR Band. Dole bude svými hity bavit společnost tradičně prověřený DJ Mirek Bakoš,“ uvedl předseda FK Bospor Lukáš Fluxa.

O dalších zajímavostech a zpestřeních programu budeme brzy informovat, jisté však je, že po vyhodnocení loňských zkušeností přijdou na řadu některé novinky. „Rádi bychom zlepšili nabídku občerstvení. Změn dozná také nabídka v rámci ceny vstupenek, kterých bude v prodeji 230. Samozřejmě už pracujeme i na tom, aby byla znovu pořádně bohatá tolik oblíbená tombola,“ dodal Lukáš Fluxa.

Tak, a vstupenky. Ty budou letos stát 400 Kč, stoly jsou zakládány po čtyřech anebo šesti židlích. V ceně je místenka, večeře a občerstvení na stolech. Už nyní je možné zahájit rezervaci u předsedy klubu Lukáše Fluxy (tel. 724 836 355), lístky budou pak fyzicky k vyzvednutí po Novém roce. Takže směle do toho!

Comments are closed.