Divize odkládá! Bospor hraje s Petřkovicemi

I když se čtvrtá nejvyšší soutěž na území krajů v Čechách rozběhla už minulý týden, tak Řídící komise Fotbalové asociace České republiky pro Moravu rozhodla o tom, že úvodní jarní kolo MSFL a divizí D i E bude ještě odloženo. Plánovaný nedělní duel Bosporu s Jeseníkem se tak uskuteční později v náhradním termínu.

„Na základě aktuálních klimatických podmínek, stavu hracích ploch a prognózy vývoje počasí o nastávajícím víkendu, rozhodla ŘK FAČR M na návrh sportovně technické komise, o odložení plánovaného soutěžního kola, a to bez výjimky dle upravené termínové listiny. Současně STK ŘK FAČR M považuje žádosti klubů o změnu termínu, případně hrací plochy, vztahující se k tomuto víkendu, za bezpředmětné,“ uvádí se v prohlášení Řídící komise pro Moravu.

Bospor tak do jarního pokračování soutěže vstoupí až v sobotu 24. března od 15 hodin, kdy se představí na půdě ambiciózního Dolního Benešova. Volný víkend pak tým využije k sehrání přípravného utkání – v sobotu 17. března od 10 hodin bude mužstvo trenéra Marka Poštulky na hřišti ve Vrbici hostit v přípravném utkání třetiligový FC Odra Petřkovice.

Comments are closed.