Ve Vratimově opět druzí, generálka zrušena!

Závěrečný duel zimního turnaje na umělé trávě ve Vratimově se Bosporu příliš nepovedl. V přímém souboji o celkové prvenství svěřenci trenéra Marka Poštulky podlehli čtvrtému celku moravskoslezského krajského přeboru SK Beskyd Čeladná 1:4, a tak stejně jako před rokem skončili na stříbrné pozici.

Čeladenští svěřenci někdejšího fotbalového internacionála Petra Samce rozhodli o svém vítězství už před přestávkou, kdy získali dvoubrankový náskok. Vedení 3:1 pak ještě ve druhé půli navýšili. Bohumíňáci tak v turnaji zaznamenali bilanci pěti vítězství a dvou porážek, díky lepšímu vzájemnému souboji skončili s 15 body před domácím Vratimovem.

Hned po utkání došlo k dohodě mezi trenéry Bosporu a vedením klubu, že poslední přípravný duel s Dětmarovicemi se o druhém březnovém víkendu hrát nebude. „Zdraví řady hráčů není optimální, příliš nepřálo ani počasí, a tak generálku rušíme. Dohodli jsme se tak i se soupeřem. Trenéři chtějí chystat mužstvo na divizní premiéru s Jeseníkem,“ řekl sekretář Bosporu Jozef Osvald.

Nejbližším duelem Bohumínských tak bude utkání 17. kola Moravskoslezské divize E, ve kterém se v neděli 18. března střetnou od 15 hodin na svém hřišti ve Fotbalovém areálu Pavla Srnička s celkem FK Jeseník.

Comments are closed.