Bospor znovu v pomyslném finále!

Pořadatelé zimního turnaje ve Vratimově mají neuvěřitelný odhad, jak by se soutěž na umělé trávě mohla vyvíjet. V minulém roce si to v posledním kole rozdali fotbalisté Čeladné v duelu dvou nejúspěšnějších celků s Bosporem o konečné prvenství, a byť se hraje systémem každý s každým, tak letos se situace znovu do puntíku opakuje.

V průběžném pořadí je v čele Čeladná, která jednou prohrála právě s domácím Vratimovem, a zatím má lepší skóre než Bospor. Svěřenci Marka Poštulky rovněž jednou výsledkově selhali v nepovedeném souboji s Heřmanicemi. I když ve Vratimově nejsou dohrány všechny zápasy, tak je jisté, že vítězem turnaje bude buď bohumínský celek, nebo čeladenský Beskyd.

V minulých zápasech Bospor deklasoval Havířov 10:0, ovšem divizní sok přicestoval pouze s dorostenci, protože hráči áčka pobývali na soustředění. V minulém zápase pak Bohumínští v pohodě přehráli Sokol Dobrá 5:2, čímž si zajistili účast v pomyslném finále.

Duel s Čeladnou se hraje v sobotu 3. března od 14:00 hodin. Kromě toho, že po roce se znovu oba soupeři střetnou o pohár a atraktivní ceny, tak navíc bude mít duel zvláštní náboj – právě z Čeladné získal Bospor letos v zimní pauze nejzvučnější posilu, a Jakub Padých se rozhodně proti bývalým spoluhráčům bude chtít gólově prosadit.

Comments are closed.