Hráče Bosporu kosí zranění, tým mění program

Takhle si průběh zimní přípravy nepředstavovali… Místo toho, aby se v přípravných duelech krystalizovala základní sestava, kosí hráče Bosporu zranění. Vedení klubu nuceně reaguje, a byť to je Bohumíňákům není milé, musí trochu upravit svůj program. Dojde tedy ke zrušení dvou středečních přípravných zápasů se silnými soupeři, neměl by v nich skoro kdo nastoupit.

Ten výčet je už trochu alarmující. Pro jarní část soutěže nemohou trenéři počítat s Dušanem Sochou, pracovní povinnosti na delší čas zavály do ciziny Jakuba Sittka, veliký otazník nad pokračováním aktivní kariéry visí také u Patrika Poštulky, který nemá v pořádku koleno.

Do Petřkovic se vrátil Jakub Ptáček, do Mokrých Lazců zase ghanský střízlík Markus Steven Wicki a s týmem se na jaro nechystá ani zkušený Martin Opic. Dlouho už kvůli zranění schází druhý gólman Lukáš Baráni, s patou má teď vleklé potíže Lukáš Poštulka a pracovně je hodně vytížený i Richard Vaclík. Marodku s bolavými třísly rozšířila i zimní posila Martin Hanus.

„Je toho už fakt hodně. I proto jsme se s vedením klubu dohodli, že budeme nuceni zrušit náš středeční zápas v Hlučíně a také o týden později utkání s Petřkovicemi, které se mělo hrát v Orlové. Moc mě to mrzí, protože tím nabouráme přípravu i soupeřům, také oni s těmi zápasy počítali, ale nemůžeme jinak,“ řekl trenér Bosporu Marek Poštulka a doplnil, že několik hráčů si stěžovalo i na nachlazení: „Musíme se hlavně dát dohromady.“

Bospor se tam v rámci zimního turnaje ve Vratimově střetne v sobotu 17. února s Havířovem a další zápas pak odehraje znovu na vratimovské umělce o týden později s Dobrou.

Comments are closed.