Změny v kádru mužstva

Po letní přípravě ,která začala 11.7.pod vedením staronové trenérské dvojice Marka Poštulky a Martina Kempného .Naše mužstvo sehrálo celkem 4 utkání s dvěma výhrami ,jednou  remízou a jednou prohrou.Z kádru mužszva odešli hráči,kterým skončilo hostování:.M.Murín(MFK Fr.-Místek),M.Kempný a J.Nowinski(Lok.Petrovice),F.Szkuta (Ban.Ostrava).,D.Jadamík(MFK Karviná).

Do nového ročníku bylo nutno doplnit kádr mužstva o tyto hráče:

Hostujícím hráči,kteří hráli v minulém ročníku bylo prodlouženo jejich působení:L.Poštulka,L.Kurušta,L.Kalous (všichni z MFK Karviná),D.Palej(Loko Vltavín),který byl na hostování přišel trvale na přestup.Novými posilami jsou :R.Vaclík (posledně hrál na Slovensku ),brankář J.Švrčiná(MFK Karviná),J.Jonek(Sok.Markvartovice),J.Ferenc a J.Baculák (oba Z FC Hlučín),kteří naposled hostovali v Markvartovicích. Z hostování ze Sn Záblatí se vrátil A.Šipula.Počítá se i s opětovným příchodem do kádru mužstva u J.Nowinského(Lok.Petrovice),který je až do září na studijní stáži v zahraničí

V dorosteneckém družstvu,které suverenně se stalo vítězem krajské soutěži skončili hráči čtyři hráči,kteří měli možnost doplnit kádr mužů ale neprojevili dostatek zájmu a lepší dali přednost hrát za kluby v nižších soutěžích a to je bohužel realita ,která se stále v posledních létech opakuje,vždyť poslední odchovanci našeho klubu,kteří stabilně hrají jsou J.Kubinski a J.Sittek,kteří přišli do mužů v létech 2002-2003.Výjimou je L.Poštulka,který jako dorostenec hraje za mužstvo od jarní části a letní přípravu absolvoval také další náš dorostenec M.Gábor.Výbor klubu se touto situaci dlouhodobě zajímá a věří,že nadějní odchovanci budou průběžně doplňovat kádr mužů.

Po velmi pěkném 4.místě v minulém soutěžním ročníku krajského přeboru,chce mužstvo toto umístění obhájit a případně mít i vyšší ambice , předvádět kvalitní fotbal s co nejlepšími výsledky. Již za týden po necelé dvouměsíní přestávce sehraje naše mužstvo první mistrovské utkání na domácím hřišti s nováčkem krajského přeboru SK Beskyd Čeladná,který před dvěma léty z krajského přeboru sestoupil,takže čeká nás nelehký soupeř.Výbor klubu věří,že mistrovská utkání na domácím hřišti budou hojně navštěvována našimi fanoušky a příznivci fotbalu.

Vstup na mistrovská utkání pro diváky bude opětovně z brány ze strany parku a samozřejmě i ze strany Domu dětí a mládeže.

 

 

8 thoughts on “Změny v kádru mužstva

  1. I just want to mention I am just very new to weblog and seriously enjoyed your web page. More than likely I’m planning to bookmark your site . You actually have incredible writings. Thank you for sharing with us your web-site.

  2. Oh my goodness! Awesome article dude! Thank you so much, However I am having problems with your RSS. I don’t know the reason why I am unable to subscribe to it. Is there anybody having identical RSS issues? Anybody who knows the answer can you kindly respond? Thanks.

  3. Spot on with this write-up, I seriously feel this site needs a great deal more attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for the information.

  4. Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

  5. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your website offered us with valuable info to work on. You’ve done an impressive job and our entire community will be grateful to you.

  6. Next time I read a blog, Hopefully it won’t disappoint me just as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read through, but I really believed you would probably have something interesting to say. All I hear is a bunch of moaning about something you could possibly fix if you were not too busy seeking attention.

  7. hello there and thank you for your info – I have certainly picked up anything new from right here. I did however expertise some technical issues using this website, since I experienced to reload the website many times previous to I could get it to load correctly. I had been wondering if your hosting is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your high quality score if ads and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my email and could look out for much more of your respective fascinating content. Make sure you update this again soon..

  8. I blog often and I seriously appreciate your content. This great article has really peaked my interest. I am going to take a note of your blog and keep checking for new information about once a week. I subscribed to your Feed too.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.