Změny v kádru mužstva

Po letní přípravě ,která začala 11.7.pod vedením staronové trenérské dvojice Marka Poštulky a Martina Kempného .Naše mužstvo sehrálo celkem 4 utkání s dvěma výhrami ,jednou  remízou a jednou prohrou.Z kádru mužszva odešli hráči,kterým skončilo hostování:.M.Murín(MFK Fr.-Místek),M.Kempný a J.Nowinski(Lok.Petrovice),F.Szkuta (Ban.Ostrava).,D.Jadamík(MFK Karviná).

Do nového ročníku bylo nutno doplnit kádr mužstva o tyto hráče:

Hostujícím hráči,kteří hráli v minulém ročníku bylo prodlouženo jejich působení:L.Poštulka,L.Kurušta,L.Kalous (všichni z MFK Karviná),D.Palej(Loko Vltavín),který byl na hostování přišel trvale na přestup.Novými posilami jsou :R.Vaclík (posledně hrál na Slovensku ),brankář J.Švrčiná(MFK Karviná),J.Jonek(Sok.Markvartovice),J.Ferenc a J.Baculák (oba Z FC Hlučín),kteří naposled hostovali v Markvartovicích. Z hostování ze Sn Záblatí se vrátil A.Šipula.Počítá se i s opětovným příchodem do kádru mužstva u J.Nowinského(Lok.Petrovice),který je až do září na studijní stáži v zahraničí

V dorosteneckém družstvu,které suverenně se stalo vítězem krajské soutěži skončili hráči čtyři hráči,kteří měli možnost doplnit kádr mužů ale neprojevili dostatek zájmu a lepší dali přednost hrát za kluby v nižších soutěžích a to je bohužel realita ,která se stále v posledních létech opakuje,vždyť poslední odchovanci našeho klubu,kteří stabilně hrají jsou J.Kubinski a J.Sittek,kteří přišli do mužů v létech 2002-2003.Výjimou je L.Poštulka,který jako dorostenec hraje za mužstvo od jarní části a letní přípravu absolvoval také další náš dorostenec M.Gábor.Výbor klubu se touto situaci dlouhodobě zajímá a věří,že nadějní odchovanci budou průběžně doplňovat kádr mužů.

Po velmi pěkném 4.místě v minulém soutěžním ročníku krajského přeboru,chce mužstvo toto umístění obhájit a případně mít i vyšší ambice , předvádět kvalitní fotbal s co nejlepšími výsledky. Již za týden po necelé dvouměsíní přestávce sehraje naše mužstvo první mistrovské utkání na domácím hřišti s nováčkem krajského přeboru SK Beskyd Čeladná,který před dvěma léty z krajského přeboru sestoupil,takže čeká nás nelehký soupeř.Výbor klubu věří,že mistrovská utkání na domácím hřišti budou hojně navštěvována našimi fanoušky a příznivci fotbalu.

Vstup na mistrovská utkání pro diváky bude opětovně z brány ze strany parku a samozřejmě i ze strany Domu dětí a mládeže.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.