Napsali o utkání………..

Herní i výsledkové trápení Bohumína pokračuje

Bohumín – Další výsledek k zamyšlení. I tak by se dala charakterizovat bezbranková remíza fotbalistů Bohumína proti Břidličné, s níž byli hosté nadmíru spokojení.

Bohumín nedokázal vstřelit gól.Autor: Pavel Sonnek

Tím, kdo se v utkání musel tlačit dopředu, byli totiž domácí, kteří nutně potřebovali vyhrát. Do šancí se však dostávali s těžkostmi, a když už si něco vypracovali, zkrachovali na své chabé produktivitě.

„Je to ztráta, navíc v domácím prostředí. Mohli jsme se dotáhnout na týmy, co hrají s námi o záchranu, ale nepovedlo se. Když nedáme gól, tak nelze vyhrát,“ věděl dobře trenér Bohumína Aleš Neuwirth.

Zatímco pro domácí byl výsledný bod málo, hosté po utkání doslova slavili. „Jsme spokojeni, protože jsme chtěli získat bod, a to se podařilo. Mohly být tři, ale také se mohlo prohrát, takže alespoň, že máme jeden,“ řekl kapitán David Jiřičný. „Čekali jsme od Bohumína i ze strany rozhodčích velký nápor, ale nakonec jsme to zvládli. Po minulé výhře nad Heřmanicemi je tenhle bod dalším, který nás posune dál,“ dodal Jiřičný.

Bohumínu tak nezbývá, než vyhrát v sobotu na půdě posledního Šenova. „Povinnost vyhrát byla už proti Břidličné. Navíc venku hrajeme diametrálně jinak, a jestliže jsme takto vyhořeli doma, tak podobně katastrofální to může být i v sobotu,“ zakončil zklamaně Neuwirth.

FK Bohumín – Kovohutě Břidličná 0:0

Rozhodčí: Čuba. ŽK: 1:3. Diváci: 180.

Bohumín: Gladiš – Poštulka (87. Galusek), Šiška, Věčorek, Szkuta – Kubinski (31. Šipula) – Ciesarik, Gorniok, Socha, Seget – Jatagandzidis (78. Kloda). Trenér: Aleš Neuwirth.
Zdroj: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/herni-i-vysledkove-trapeni-bohumina-pokracuje-20150525.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.